Бавун -Киев, Украина - доска объявлений

ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ

Объявления о товарах и услугах

Киев, Украина

Поменять город, страну
Мобильная версия
 
Главная > Услуги > Юридические услуги
Услуги

Юридические услуги

Услуги - RSS лента объявлений

Адвокаты, нотариусы

Юридические услугиФинансовые услугиПереводчики

Страхование

Риэлторские услугиРепетиторство, курсы

Психологическая помощь

Массаж

Медицинские услугиПарикмахерские услугиРитуальные услуги

Такси

ГрузоперевозкиCтроительство, ремонтУслуги по дому

Химчистка

Дизайн интерьера

КлинингКурьер

Охранные услуги

Услуги связи

Типографии, полиграфия

Детективы

Обработка информации

Организация праздников

Спортивные клубы

Гостиницы

Фото, видео, аудио

Услуги агентствПрокат, аренда автомобилей

Ищу услуги

Другое
Найдено 17 объяв.
Список Галерея

Регистрация ООО (ТОВ) - 1 500 грн. - Киев, Украина
  Регистрация ООО (ТОВ)
 • 1 500 грн.
 • Разноплановые пакеты + выгодные расценки + подарки 1. Бесплатная консультация по вопросам регистрации Общества с ограниченной ответственностью; 2. Консультирование по наименованию и проверка отсутствия подобного названия предприятия в Едином государственном Реестре; 3. Нотариальная доверенность от одного Учредителя ООО (ПОДАРОК - мы платим за вас); 4. Подбор оптимальных КВЭД (видов экономической деятельности) ... 20.11.2019 ~ Киев, Украина
 
Захист у судах загальної юрисдикції - 1 000 грн. - Киев, Украина
  Захист у судах загальної юрисдикції
 • 1 000 грн.
 • Захисник у судах загальної юрисдикції. Правильно обрана тактика захисту підсудного у суді першої інстанції має дуже важливі правові наслідки. Крім пом’якшення покарання, що є само собою зрозумілим, за участі в судовому розгляді адвоката, захисник може використовувати ряд правових інструментів: звільнення від кримінальної відповідальності за реабілітуючими та нереабілітуючими обставинами; повернення кримінальної ... 25.10.2019 ~ Киев, Украина ~ 2.7 км.
Касаційне оскарження - 1 000 грн. - Киев, Украина
  Касаційне оскарження
 • 1 000 грн.
 • Захист інтересів у суді касаційної інстанції: Касаційне оскарження є останньою правовою можливістю оскаржити незаконне рішення суду. Тому процес касаційного оскарження краще довірити адвокатам, які мають подібний досвід. Відповідно до Кримінально-процесуального кодексу України, подання касаційної скарги строками не обмежена. Консультації з питань апеляційного і касаційного оскарження, а також виключного провадження БЕЗКОШТОВНІ! 25.10.2019 ~ Киев, Украина ~ 2.7 км.
Цивільні спори - 1 500 грн. - Киев, Украина
  Цивільні спори
 • 1 500 грн.
 • Юридична компанія «Адвокатом» пропонує Вам послуги з захисту прав у судах, ведення судових справ усіх категорій і виконання судових рішень, досудове врегулювання спорів і т.д. Ми пропонуємо такі послуги: Спори між співвласниками бізнесу; Спори щодо прав на спадщину; Даний розділ включає такі види послуг: консультації з питань спадщини; ... 25.10.2019 ~ Киев, Украина ~ 2.7 км.
 
ЗАХИСТ У СПРАВАХ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ - 1 200 грн. - Киев, Украина
  ЗАХИСТ У СПРАВАХ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ
 • 1 200 грн.
 • Адвокат допускаеться до участі у провадженні з моменту складення протоколу про адміністративні правопорушення, тобто з моменту відкриття провадження у справі про адміністративне правопорушення. Перелік питань, що розглядаються адвокатами компанії «Адвокатом» з адміністративного права дуже великий. Його можна розглядати безкінечно. Велика кількість серед них унікальних випадків. Щоденно, у своїй роботі, співробітники аналізують ... 25.10.2019 ~ Киев, Украина ~ 2.7 км.
Абонентське юридичне обслуговування підприємств Київ - 1 000 грн. - Киев, Украина
  Абонентське юридичне обслуговування підприємств Київ
 • 1 000 грн.
 • Юридична компанія "Адвокатом" - це компанія професійних юристів та адвокатів, яка спеціалізується на наданні юридичних послуг, пов’язаних із застосуванням норм різних галузей права. Великий досвід роботи на ринку юридичних послуг дозволяє нашим фахівцям вдало вирішувати складні професійні задачі. Юридична компанія «Адвокатом» пропонує Вам послуги з захисту прав у судах, ведення судових ... 25.10.2019 ~ Киев, Украина ~ 2.7 км.
Оскарження бездіяльності фіскальних органів - 12 000 грн. - Киев, Украина
  Оскарження бездіяльності фіскальних органів
 • 12 000 грн.
 • Підготовка заяви до податкової інспекції про повернення надміру сплачених сум податків; Підготовка та подача скарги на бездіяльність податкової інспекції до вищестоящого податкового органу; Підготовка заяв до суду про оскарження бездіяльності податкового органу, поверненні (зарахуванні) надміру сплачених сум податку та процентів за несвоєчасне повернення возврат; Збирання доказів; Складення розрахунку вимог; ... 25.10.2019 ~ Киев, Украина ~ 2.7 км.
Захист у кримінальному процесі - 1 000 грн. - Киев, Украина
  Захист у кримінальному процесі
 • 1 000 грн.
 • У нашій компанії працюють професійні адвокати, які мають великий досвід захисту прав підозрюваних, обвинувачених, підсудних і засуджених. Багата адвокатська практика роботи зі слідчими органами та судами дозволяє забезпечити висококваліфікований захист на будь-якій стадії кримінального процесу. Ми також представляємо інтереси потерпілих і цивільних позивачів у кримінальних справах. Наша компанія надає адвокатські послуги ... 25.10.2019 ~ Киев, Украина ~ 2.7 км.
 
Адвокат захисту бізнесу в Киеве - 300 грн. - Киев, Украина
  Адвокат захисту бізнесу в Киеве
 • 300 грн.
 • Програма "Бізнес адвокат" включає в себе наступні послуги: Цивільно-правові послуги: Консультації з юридичних питань, що виникають у процесі діяльності довірителя (усні або письмові, по телефону, факсу, електронній пошті); Розробка та юридична експертиза документів правового характеру, договорів, у тому числі аналіз способів правового врегулювання розповсюджених конфліктних ... 25.10.2019 ~ Киев, Украина ~ 2.7 км.
ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ У ГОСПОДАРСЬКИХ СПОРАХ - 2 500 грн. - Киев, Украина
  ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ У ГОСПОДАРСЬКИХ СПОРАХ
 • 2 500 грн.
 • Юридична компанія «Адвокатом» пропонує Вам послуги захисту прав у судах, ведення судових справ усіх категорій та виконання судових рішень, досудове врегулювання спорів і т.д Досудебное урегулирование споров Представництво інтересів у господарському суді Представництво при оскарженні рішень господарських судів Досудебное урегулирование споров Представництво інтересів підприємств та підприємців у досудовому врегулюванні спорів у будь-якому ... 25.10.2019 ~ Киев, Украина ~ 2.7 км.
Захист і представництво в фіскальних інстанціях - 3 000 грн. - Киев, Украина
  Захист і представництво в фіскальних інстанціях
 • 3 000 грн.
 • Один з важливих напрямів нашої діяльності – робота у сфері податкового законодавства, юридична підтримка клієнтів при проведенні податкових перевірок, а також спорів з податковими та іншими контролюючими органами; у тому числі представництво інтересів клієнтів у судах. Питання про захист і юридичну підтримку платників податків та зборів в Україні і по сьогодні досить ... 25.10.2019 ~ Киев, Украина ~ 2.7 км.
Захист на стадії досудового розслідування. - 2 000 грн. - Киев, Украина
  Захист на стадії досудового розслідування.
 • 2 000 грн.
 • Захисник від компанії "АДВОКАТОМ" на стадії досудового слідства виконує ряд дуже важливих задач, від яких залежить результат розгляду кримінальної справи у суді, процесуальний статус клієнта, у тому числі: визначає для підозрюваного/обвинуваче­ного лінію захисту, від якої, у свою чергу, залежить кінцева кваліфікація діяння, а також можливість закриття справи ... 25.10.2019 ~ Киев, Украина ~ 2.7 км.
Представництво інтересів учасників ДТП в Киеве - 1 000 грн. - Киев, Украина
  Представництво інтересів учасників ДТП в Киеве
 • 1 000 грн.
 • Автомобіль виступає джерелом підвищеної небезпеки, тому законодавством визначено особливий режим його експлуатації. У процесі експлуатації транспортних засобів, нерідко виникають дорожньо-транспортні пригоди (ДТП). Причиною їх виникнення є порушення одним з учасників ДТП правил дорожнього руху. При вирішенні питання про відшкодування шкоди, заподіяної в результаті ДТП, вирішальне значення має визначення вини в ... 25.10.2019 ~ Киев, Украина
ДОПОМОГА ПРИ ПОВЕРНЕННІ БАНКІВСЬКИХ ВКЛАДІВ - 300 грн. - Киев, Украина
  ДОПОМОГА ПРИ ПОВЕРНЕННІ БАНКІВСЬКИХ ВКЛАДІВ
 • 300 грн.
 • Сьогодні, банки часто зловживають довірою своїх клієнтів і затягують виплату коштів чи на підставі нібито розпорядження або постанови НБУ відмовляються їх виплачувати. Наша компанія допоможе повернути Ваші кошти у судовому порядку з мінімальними затратами на правову допомогу! Наші адвокати готові захистити Ваши права. При необхідності, Ви можете поставити запитання, які Вас цікавлять ... 25.10.2019 ~ Киев, Украина ~ 2.7 км.
Програма "Особистий Адвокат" - 18 000 грн. - Киев, Украина
  Програма "Особистий Адвокат"
 • 18 000 грн.
 • Програма "Особбистий адвокат" включає в себе наступні послуги: Юридична допомога: Виїзд адвоката (в екстренних випадках) при затриманні абонента співробітниками правоохоронних органів. Здійснюється цілодобово; Надання по телефону первинних консультацій з юридичних питань (цивільні, кримінальні, адміністративні, житлові, шлюбно-сімейні правовідносини та ін.); Надання по телефону консультацій з питань особистої ... 25.10.2019 ~ Киев, Украина ~ 2.6 км.
Хватит бороться с юридическими ветряными мельницами своими руками - Киев, Украина
  Хватит бороться с юридическими ветряными мельницами своими руками Почему Вы тратите собственные ресурсы на юридические проблемы бизнеса, когда Ваши оппоненты доверяют это профессионалам? Вы не должны противостоять суду и досудебным инстанциям в одиночку. Юридические услуги бизнесу дают тот результат, которого не добиться ни одному руководителю без профильного образования и опыта. С нами Вы получаете профессиональное сопровождение, экономите время и ресурсы ... 25.7.2019 ~ Киев, Украина
Регистрация СПД, ЧП, ООО, КООП и др. консультации. *Новая редакция Устава 2018 - Киев, Украина
  Регистрация СПД, ЧП, ООО, КООП и др. консультации. *Новая редакция Устава 2018 * Новая редакция устава 2018; * Регистрация фирм, предприятий в форме ООО, ЧП. Киев, область; * Регистрация частного предпринимателя ЧП; * Регистрация Общественных Организаций; * Регистрация ОСББ, Кооперативов; * Подготовка, гос. регистрация изменений в уставных документах; * Перерегистрация предприятия; * Смена руководителя предприятия ... 20.5.2019 ~ Киев, Украина ~ 8.4 км.
 

В Контакт!Сохранить в ОдноклассникахЗапостить в ФейсбукДобавить в Мой МирЗапостить в Live JournalТвитнутьДобавить в Я.руPin it!Digg it!в LinkedIn
Закрыть